FK Gascontrol Havířov vs FC Horní Bludovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 16:30

Z Doubravy bez bodů

Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 3:2 (0:1)

K druhému utkání okresního přeboru mužů jsme zajížděli na hřiště Baníku OKD Doubrava a bohužel se do Bludovic vracíme s prázdnou. Utkání začali aktivněji domácí borci, ale Martin Ryszka svými zákroky zneškodnil obrovské šance Baníku. V 15. minutě jsme se radovali my, když po faulu na Tomáše Gistingra, proměnil pokutový kop Tomáš Tyrlík. Ve druhém poločase se domácí zvedli k velkému obratu. A nutno dodat, že za přispění našich fotbalistů, kteří zbytečnými chybami vybízeli domácí celek ke skórování. V 71. minutě tak na světelné tabuli byl stav 3:1. Hráči FCHB se snažili s výsledkem ještě něco dělat, ale jejich rozehrávka a přechod do útočné fáze, byl někdy příliš pomalý a domácí celek byl včas na svých pozicích nachystán. Přesto se nám podařilo skóre utkání v 77. minutě korigovat brankou Tomáše Gistingra. V závěru utkání jsme na soupeře vyvinuli obrovský tlak, ale srovnat se nám nepodařilo. V poslední minutě rozhodčí odpískal pokutový kop v náš prospěch, ale po následné konzultaci s asistentem své rozhodnutí změnil.

Sestava FCHB: Ryszka - Háky, Zika M., Schindler (61. Zapp), Slivka - Gistinger, Mikulec, Zika R., Tyrlík (77. Stankuš) - Poncza, Mik

Bramky FCHB: Tyrlík (PK), Gistinger

Žluté karty FCHB: Háky, Schindler